Newsletter subscribe

Geomeritum Śląsk

Przedsiębiorstwo Geologiczno-Konsultingowe Geo-Meritum to firma świadcząca usługi z zakresu przeprowadzania badań geologicznych oraz geotechnicznych. Geomeritum wykonuje również badanie gruntu, a dodatkowo w zakres świadczonych usług wchodzi:
– sporządzanie dokumentacji geologicznej i geotechnicznej,
– sporządzanie opinii i projektów po wykonaniu badań geologicznych,
– nadzór geotechniczny budów,
– konsulting oraz wiele innych.

Firma Geomeritum działa od 2012 roku. Od tego czasu wykonanych zostało wiele badań gruntów oraz ekspertyz geologicznych i geotechnicznych. Firma świadczy swoje usługi na terenie Śląska, ale również dojeżdżamy w miejsca wskazane przez naszych Klientów.

Długoletnie doświadczenie w zawodzie pozwala nam działać kompleksowo. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia badań terenowych, jak również do wykonania badań laboratoryjnych. Dodatkowo, właściciel firmy jest ekspertem technicznym Polskiego Centrum Akredytacji, co potwierdza nasz profesjonalizm w działaniu.

Głównymi zakresami naszego działa jest: geologia, geotechnika, inżyniera materiałowa oraz konsulting geologiczny, geotechniczny oraz laboratoryjny. Tworzymy dokumentację, wydajemy opinie, jak również nadzorujemy budowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz otrzymanymi od naszych klientów referencjami. Zapraszamy do współpracy wszystkich inwestorów, niezależnie od wielkości prowadzonego przedsięwzięcia budowlanego. Oferujemy dogodne warunki współpracy.

Comments (0)

write a comment