Newsletter subscribe

CoolFlowers - Sztuczne Kwiaty

Cool Flowers to hurtownia sztucznych kwiatów. Naszą ofertę stale poszerzamy o nowości oraz o dodatki florystyczne. Zaopatrujemy w sztuczne kwiaty kwiaciarnie, jak też klientów prywatnych. Nasze produkty dostępne są w stacjonarnej hurtowni oraz w sklepie internetowym.

Naszą ofertę stanowią:

  • kwiaty sztuczne,
  • bukiety,
  • gałązki kwiatów,
  • zielone łodygi do kwiatów, gałązki, liście, trawy,
  • wianki, palmy w doniczce,
  • figurki oraz akcesoria.

Na rynku istniejemy od wielu już lat. Nasze produkty są najwyższej jakości, zamawiane u sprawdzonego producenta. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym klientom szeroki wybór wśród kwiatów sztucznych oraz dodatków. Nasze produkty są profesjonalnie i bardzo dokładnie wykonane. Posiadamy elementy florystyczne i sztuczne rośliny odpowiadające aktualnym trendom we florystyce, jak też upodobaniom klientów. Elastycznie reagujemy na zmiany zachodzące w stylizacjach wnętrz, aby nasze produkty mogły stanowić ich atrakcyjne dodatki.
W naszej hurtowni zaopatrują się klienci indywidualni, kwiaciarnie, ale również styliści wnętrz, którzy za sprawą naszych kompozycji uzyskują przyjemną atmosferę w każdym aranżowanym przez siebie wnętrzu. Posiadamy bogate doświadczenie w tym zakresie, dlatego też jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.Oferowane przez nas kwiaty są wierną imitacją prawdziwych roślin, czasami tak wierną, że dopiero po chwili można spostrzec, że są to kwiaty sztuczne. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie można od razu złożyć zamówienie. Zapraszamy.

Comments (0)

write a comment