Newsletter subscribe

Elbig – Rozdzielnice Elektryczne

Elbig - Rozdzielnice Elektryczne

Elbig jest firmą specjalizującą się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Na rynku akcesoriów i półproduktów elektrycznych istniejemy już od wielu lat. Nasze produkty cieszą się dobrą opinią, co potwierdza stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Nasze rozdzielnice elektryczne produkujemy zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Dla pewności każda z naszych rozdzielnic jest poddawana testom powykonawczym. Na ich podstawie przyznawana jest deklaracja zgodności, która potwierdza, że rozdzielnica jest zgodna z wymogami stawianymi przez normy techniczne.

W naszej ofercie znajdują się:
– rozdzielnice budowlane RB
– rozzdzielnice elektryczne licznikowe ZP
– złącza kablowe o standardzie Tauron
– złącza kablowo-pomiarowe o standardzie Tauron
– standard Enea: złącza kablowe i kablowo-pomiarowe
– skrzynki elektryczne oraz obudowy

W naszej ofercie specjalnej możemy dla Państwa wykonać rozdzielnice elektryczne zgodne z dostarczoną nam dokumentacją techniczną. Wśród naszych usług dodatkowych znajduje się również obróbka na maszynach CNC, czyli frezowanie, cięcie, wiercenie, grawerowanie, nacinanie gwintów oraz wiele innych. Obróbce CNC poddajemy kompozyty z włókien szklanych, materiały drewnopochodne, aluminium, mosiądz, miedź oraz PVC. Prowadzimy również sklep internetowy, gdzie możecie Państwo bardzo dokładnie zapoznać się z naszą ofertą oraz cenami. Działamy na terenie Śląska, a nasza siedziba znajduje się na obszarze miasta Tarnowskie Góry. Prowadzimy wysyłkową sprzedaż.

Comments (0)

write a comment