Newsletter subscribe

Uzdrowiciel.EU - Medycyna Naturalna Śląsk

Centrum Medycyny Alternatywnej Anna Pietroszczenko to miejsce, gdzie leczeniu poddawanych jest wiele schorzeń i chorób, także nowotworowych. Anna Pietroszczenko znana bioeneergoterapeutka oraz radiesteta leczy choroby zgodnie z zasadami medycyny naturalnej.

W Centrum Medycyny Alternatywnej prowadzone jest:

  • leczenie tarczycy,
  • leczenie kręgosłupa,
  • leczenie raka oraz leczenie białaczki,
  • leczenie bezsenności,
  • leczenie gronkowca złocistego.

Medycyna naturalna wypracowała na przesteni wieków metody, dzięki którym można leczyć bez użycia środków farmakologicznych. Anna Pietroszczenko w swoim Centrum Medycyny Alternatywnej stosuje metody, które nie ingerują w organizm. Sesje terapeutyczne skadają się m.in. z bioenergoterapii. Jej celem jest wprowadzenie organizmu w stan równowagi energetycznej. Sprawny i harmonijny przepływ energii w organizmie poprawia jego funkcjonowanie oraz samopoczucie, a przede wszystkim wpływa na ustąpienie wielu dolegliwości.
W Centrum odbywają się sesje terapeutyczne indywidualne, jak również grupowe. Wszystko zależy od stanu pacjenta oraz jego indywidualnych potrzeb. Zabiegi odbywają się w mieście Gliwice, gdzie jest siedziba Centrum Medycyny Alternatywnej. Średni czas trwania jednego zabiegu terapeutycznego to godzina zegarowa. W zależności od potrzeb i warunków bioenergetycznych  zabiegi mogą być wydłużone. Podczas ponad 30 letniej działalności Anna Pietroszczenko nabyła doświadczenie w leczeniu wielu schorzeń i chorób. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Medycyny Alternatywnej.

Comments (0)

write a comment