Newsletter subscribe

Gabinet Psycholog Katowice i Gliwice

Gabinet psychologiczny Sonia Korus jest otwarty dla pacjentów przez cały tydzień. Spotkania terapeutyczne odbywają się po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Pacjenci są przyjmowani w Katowicach lub Gliwicach. W naszym gabinecie psychologicznym zajmujemy się leczeniem:

  • zaburzeń lękowych i nerwic,
  • zaburzeń osobowości, psychoz, depresji,
  • bezsenności.

Oprócz tego na naszej psychoterapii pomagamy pacjentom w radzeniu sobie z traumatycznymi przeżyciami oraz bolesnymi  wspomnieniami. Dodatkowo jesteśmy po to, aby pomagać pacjentom w rozwiązywaniu problemów związanych z relacjami z innymi ludźmi, stresem zawodowym, niską samooceną, poczuciem niezadowolenia z życia i z siebie samego.

W naszym gabinecie psychologicznym otrzymacie Państwo profesjonalną pomoc. Gwarantujemy pełną dyskrecję zgodną z zachowaniem tajemnicy zawodowej. Ilość spotkań z psychologiem jest zależna od tego, z jakim problemem Państwo do nas przyjdziecie. Czasami wystarczy ich kilka, a czasami wymagane jest dłuższe leczenie. Niezależnie od tego, na pierwszej konsultacji psychologicznej dostaniecie Państwo informacje o etapach leczenia, czy metodzie prowadzenia zalecanej psychoterapii. Oprócz tego razem z psychologiem ustalany jest cel i zasady psychoterapii – jeśli Pacjent potrzebuje częstszego kontaktu z terapeuta, możliwe jest prowadzenie sesji terapeutycznych poprzez Skype.

 

Gabinet psychologiczny czeka na Państwa, jeśli tylko chcecie zmienić swoje życie na lepsze. Psychoterapia jest prowadzona zgodnie ze standardami, jakie ustanowione zostały przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne,  Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Śląskie Towarzystwo Psychoterapeutów.

Comments (0)

write a comment