Newsletter subscribe

Gramark - Producent skarpet

Gramark zajmuje się produkcją rajstop, skarpet oraz swetrów. W asortymencie posiadamy produkty dla dzieci i dorosłych. Nasza firma istnieje od 1987 roku i stale oferuje produkty o ciekawym wzornictwie i kolorystyce.

Nasza oferta zawiera:

  • rajstopy dziecięce
  • rajstopy damskie
  • swetry damskie
  • swetry męskie
  • skarpety sportowe
  • skarpety wizytowe i zwykłe

Nasza oferta stale jest poszerzana o nowe wzory i kolory. Śledzimy aktualne trendy w modzie, aby projektować swetry i skarpety, spełniające potrzeby naszych Klientów. Nasze zakłady dziewiarskie Gramark wykorzystują do produkcji tylko naturalną bawełnę, dzięki czemu nasze produkty spełniają wszystkie wymagania i normy. Dodatkowo wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla dzieci i dorosłych, także tych którzy cierpią na alergie.

Ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę o skarpety sportowe. Są one tworzone z myślą o osobach, dla których komfort podczas chodzenia jest bardzo ważny. Skarpety sportowe są chętnie wybierane także z myślą o codziennym użytkowaniu, ponieważ należą do niezwykle wygodnych. Nie uciskają stopy, zapewniają odpowiednią wentylację skórze oraz pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Także panie znajdą coś dla siebie w naszej szerokiej ofercie rajstop. Dbamy o to, aby nasza oferta odpowiadała klasycznym potrzebom, jak też i tym awangardowym.

Wszystkie z oferowanych produktów są naturalne. Asortyment dziecięcy posiada certyfikat “Bezpieczny dla dziecka”. Każdy z naszych produktów, począwszy od skarpet, rajstop kończąc na swetrach będzie ciekawym dodatkiem do każdej stylizacji.

Comments (0)

write a comment