Newsletter subscribe

CCProgres - Coaching Biznesowy

CCProgres to profesjonalne centrum coachingu, gdzie  stawia się na indywidualny rozwój jednostki. Każdy, kto zacznie z nami współpracę , odnajdzie swój cel oraz skutecznie będzie go realizować. Dzięki stałemu wsparciu mentora, jakim jest coach, sprecyzowanie swoich życiowych celów, oczekiwań i marzeń, będzie proste, a ich realizacja w końcu dojdzie do skutku.

W CCProgres najważniejszy jest rozwój. Każdy Klient współpracując z coachem  poznaje lepiej samego siebie, swoje potrzeby, dzięki czemu jest w stanie precyzyjnie określić swoje cele. Regularny coaching pozwoli Klientowi znaleźć motywację do działania  w samym sobie oraz nauczy radzić sobie z przeciwnościami.

W naszej ofercie posiadamy:

  • coaching: biznesowy, life-coaching, work-life balance coaching,
  • szkolenia: motywacyjne, komunikacyjne, z zarządzania czasem, zarządzania,
  • doradztwo HR, w tym również outsourcing HR .

W zakresie doradztwa HR pomagamy firmom znaleźć odpowiednich pracowników. Doradzamy, jakie stanowiska w firmie powinny zostać stworzone, aby praca przebiegała efektywniej. Dodatkowo możemy opracować i wprowadzić system ocen pracowniczych, co ułatwi motywowanie i nagradzanie pracowników. Nasi specjaliści mogą przeprowadzić rekrutację i selekcję pracowników zgodnie z potrzebami firmy.

CCProgres ma swoją siedzibę w Katowicach, gdzie zapraszamy. Szkolenia organizujemy w naszej siedzibie, posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę szkoleniową lub w siedzibie firmy Klienta na jego indywidualne życzenie. Zapraszamy.

Comments (0)

write a comment