Newsletter subscribe

Motoryzacja

Dlaczego warto zakładać pokrowce do busów?

Posted: 6 grudnia 2017 o 19:24   /   by   /   comments (0)

Tym razem powiemy kilka słów na temat pokrowców na siedzenia. Sprawdzimy w jakich sytuacjach się przydają, jakie najlepiej kupić, a może zlecić do uszycia na wymiar. Na tapetę weźmiemy auta dostawcze i busy, czyli pojazdy które są intensywnie wykorzystywane, ponieważ mają zarabiać na siebie. Zaczynamy!

Samochody dostawcze nie mają łatwego życia. Gdy tylko zostaną „zatrudnione” do pracy w firmie przewozowej, są intensywnie eksploatowane już od pierwszego dnia. Nie jest to niczym zaskakującym, w końcu są one kupowane w ramach inwestycji, która ma się jak najszybciej zwrócić, a później zacząć zarabiać pieniądze. Pokrowce do busów, jak przyjęło się też popularnie nazywać auta dostawcze, mogą być bardzo przydatne jeżeli nie chcemy, by materiał na siedzeniach od razu uległ znacznej degradacji. Zwłaszcza mowa tutaj o siedzeniu kierowcy. Nie da się ukryć, że pojazd eksploatowany przez osiem godzin dziennie, a czasem nawet i dłużej, będzie miał siedzenia pachnące nowością jeszcze po kilku tygodniach od kupna.

Podobnie sprawa ma się z typowymi busami, czyli autami do przewozu osób. Tutaj nie tylko siedzenie kierowcy jest ważne, nawet istotniejsza jest ochrona siedzeń dla pasażerów. Pokrowce do busów w terazauto.pl dostępne są w różnych kolorach i są zrobione z różnych materiałów, więc możemy wybrać takie które będą pasować najlepiej do posiadanych przez nas samochodów. Pamiętajmy, że im lepszy pokrowiec tym dłuższy czas jego eksploatacji, ale również wygoda podróżowania dla pasażera i kierowcy. Gdy materiał się zużyje, stary pokrowiec możemy wyrzucić i zastąpić nowym, cały czas chroniąc oryginalne obicie siedzenia. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli zamierzmy eksploatować busy przez długie lata, na liniach które są mocno obciążone ruchem pasażerskim.

Jak widać pokrowce do busów mają bardzo wiele zastosowań i z pewnością warto je zakupić. Umożliwiają zachowanie oryginalnych obić siedzeń w dobrym stanie na długi czas, a gdy pokrowiec się zużyje możemy go w kilka chwil wymienić na nowy. Dzięki temu komfort podróżowania wcale nie będzie spadać, a oryginalny materiał siedzeń pozostanie nienaruszony przez lata.

Czytaj i dołącz do dyskusji na forum – http://www.podn.wegrow.pl/t-pokrowca-dla-samochodow-dostawczych