Newsletter subscribe

Nauka

Język łatwiejszy niż kiedykolwiek

Posted: 9 sierpnia 2016 o 15:19   /   by   /   comments (0)

Umiejętności językowe są uniwersalne. W jednakowym stopniu muszą je posiadać ludzie z branż technicznych, nowoczesnych czy humaniści. Nasza szkoła językowa wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Jesteśmy w stanie zaoferować kursy ze wszystkich najpopularniejszych języków europejskich. W razie potrzeby możemy stworzyć grupy także z innych języków. Nauczyliśmy języka tysiące osób, którym pomógł on w życiu zawodowym. Mamy sale wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Zapewniamy wyniki w nauce proporcjonalne do czasu, zainwestowanego w nią. Każdy może u nas znaleźć sobie odpowiednią godzinowo grupę, dzięki temu, że wszystkie na tych samych poziomach realizują ten sam program. Tempo nauki jest dostosowane do średniego tempa uczestników grup. Wszelkie kwestie, które wymagają dłuższego ćwiczenia, są dokładniej omawiane przez lektorów, którzy w razie potrzeby udostępniają słuchaczom dodatkowe materiały. Nasze kursy pozwalają dobrze się przygotować do zdania międzynarodowych certyfikatów. Posiadamy własną biblioteczkę z dziełami literatury i innymi książkami w różnych językach, do której swobodny dostęp mają wszyscy słuchacze. Warto sprawdzić naszą ofertę specjalną. Zapraszamy każdego na spotkanie z możliwością określenia swojego poziomu znajomości języka. Tylko nasza szkoła językowa gwarantuje tak ścisłe dopasowanie się do poziomu i możliwości klientów. Zapraszamy również na wizytę zapoznawczą i organizowane przez nas dni otwarte, aby przyjść obejrzeć, co oferuje nasza szkoła językowa, jakie posiadamy wyposażenie i wziąć udział w lekcji próbnej. Można poznać wtedy naszych lektorów, dowiedzieć się, jakie metody stosują i sprawdzić swój poziom biegłości w bezpłatnej konwersacji.

Mamy siedzibę przystosowaną do osób niepełnosprawnych. Oferujemy też szkolenia skierowane do firm, do pracowników jak i menedżerów w zakresie komunikacji ogólnej lub poprawienia języka specjalistycznego. Dobrze wybrana szkoła językowa zapewni bezstresową, szybką i wyjątkowo efektywną naukę na wszystkich poziomach, aż do osiągnięcia biegłości.

Może zainteresuje Cię angielski Gliwice?