Newsletter subscribe

Hobby

Kolonia nad jeziorem – wakacje pełne wodnej zabawy.

Posted: 29 kwietnia 2020 o 17:13   /   by   /   comments (0)

Kolonia nad jeziorem jest jedną z najczęściej wybieranych ofert dostępnych na rynku.Wszystko to za sprawą niezwykle ciekawych programów jakie oferują właśnie kolonie nad jeziorem. Dostęp do jeziora jest ogromnym atutem. Dzieci nie tylko mogą codziennie kąpać się i plażować ale także próbować sportów wodnych, które są fascynujące.

Kolonia nad jeziorem Drawsko.

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej zaprasza na aktywne i różnorodne kolonie nad jeziorem. Co roczne hity to kolonie w Czaplinku oraz Hartowcu.

Czaplinek to nieoficjalna stolica Pojezierza Drawskiego. To mała ale niezwykle urocza miejscowość turystyczna otoczona czystymi lasami, jeziorami, zamkami i pagórkami. Jego wizytówką jest jezioro Drawsko – jedno z największych i drugie pod względem głębokości jezioro w kraju. Dodatkowo zarówno w Czaplinku jak i jego okolicy znaleźć można mnóstwo atrakcji.

Kolonia nad jeziorem Drawsko charakteryzuje się bardzo bogatym programem. Na uczestników czekają między innymi wycieczki do Kołobrzegu oraz wielkiego parku rozrywki Pomerania Fun Park. Oprócz tego kolonia nad jeziorem w Czaplinku zapewnia takie atrakcje jak:

– Water Mat – czyli ogromna mata na wodzie, na której można skakać, chodzić, ćwiczyć i odpoczywać

– Arrow Tag tj. bezpieczne łuki. Gra polega na drużynowym strzelaniu z łuków specjalnymi strzałami zakończonymi miękką pianką, dzięki czemu tor lotu strzały nie zmienia się a samo trafienie jest prawie bezbolesne. Świetna zabawa gwarantowana.

– VR – wirtualna rzeczywistość! Play Station Playlink oraz Virtual Reality: od szybkich quizów po wciągające gry dla wielu graczy, PlayLink to granie społecznościowe, które każdemu sprawi przyjemność.

– Slackline czyli chodzenie po linie

– nauka sztuczek cyrkowych takich jak żonglerka czy chodzenie na szczudłach

– Baloniada czyli rozgrywka balonami wypełnionymi wodą

– Kajakowa wyprawa na jezioro

– Skimboard – wodny ślizg. Niezwykle ekscytująca, dostarczająca dużą dawkę adrenaliny i emocji aktywność

– Mega trampolina

– Koloriada – mokre święto koloru

Kolonia nad jeziorem Drawsko to także rozgrywki sportowe. Znane i mniej znane sporty: piłka nożna, siatkówka, ping-pong, aquafitness, badminton, speedminton, tchoukball, łucznictwo, siatkówka plażowa, fitness – to i wiele więcej zapewnia kolonia nad jeziorem w Czaplinku.

Kolonia nad jeziorem Hartowieckim.

Hartowiec to mała miejscowość turystyczna mieszcząca się w woj. warmińsko-mazurskim. Od Warszawy oraz Gdańska dzieli ją jedynie 180 km. Zlokalizowana jest na pograniczu dwóch wielkich krain turystycznych: Mazur Zachodnich i Pojezierza Dobrzyńskiego. Położenie sprawia, że jest tu bezpiecznie, czysto i bardzo urokliwie. 

Ci którzy zdecydują się na kolonię nad jeziorem Hartowieckim pojadą na wycieczkę do Lubawy, największego kompleksu tubingowego w Europie oraz do świetnego parku linowego.

Jakie atrakcje oferuje kolonia nad jeziorem Hartowieckim? Otóż na uczestników czekają:

– SUP-y czyli Stand up paddle – sport wodny polegający na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy pagaja. Sport ten wywodzi się z Hawajów.

– – Water Mat – czyli ogromna mata na wodzie, na której można skakać, chodzić, ćwiczyć i odpoczywać

– Arrow Tag tj. bezpieczne łuki.

– Rowerki wodne

– Baloniada

– Skimboard – wodny ślizg. Niezwykle ekscytująca, dostarczająca dużą dawkę adrenaliny i emocji aktywność

– Score Drinko Lauf – czyli impreza na orientację w nietypowym stylu

– Wyprawa kajakowa

– Wyprawa rowerowa po okolicy

– Capture the Flag – gra terenowa

Kolonia nad jeziorem Hartowieckim to także rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne, konkursy, biesiady przy ognisku, dyskoteki i wiele więcej.

Kolonia nad jeziorem a tematyki.

Tematyk kolonii nad jeziorem jest bardzo dużo. Do najpopularniejszych należą:

– żeglarska kolonia nad jeziorem

– ogólnosportowa kolonia nad jeziorem

– piłkarska kolonia nad jeziorem

– kolonia fitness nad jeziorem

– kolonia crossfit nad jeziorem

– taneczna kolonia nad jeziorem

– jeździecka kolonia nad jeziorem

– artystyczna kolonia nad jeziorem

– gitarowa kolonia nad jeziorem

– musicalowa kolonia nad jeziorem

– survivalowa kolonia nad jeziorem

– paintballowa kolonia nad jeziorem

– przygodowa kolonia nad jeziorem

– kulinarna kolonia nad jeziorem

– kolonia lego nad jeziorem

– językowa kolonia nad jeziorem

– naukowa kolonia nad jeziorem

– inne kolonie nad jeziorem.

Tematyk jest tak wiele ile zainteresowań dzieci. Każdy Smyk znajdzie coś idealnego dla siebie. Kolonia nad jeziorem to sposób na aktywne i atrakcyjne wakacje. Podczas takiego wyjazdu dziecko nie tylko radośnie spędza czas ale uczy się wielu nowych rzeczy, doświadcza ciekawych sytuacji i poznaje swoich rówieśników z różnych części Polski. Kolonia nad jeziorem będzie idealna dla dzieci w wieku 8-12 lat. Grupy są niewielkie zwykle 10-12 osobowe, co zapewnia dobrą integrację. Bezpieczeństwo zapewnione jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. To osoby, których pasją jest praca z dziećmi. Dzięki temu kolonia nad jeziorem to również bezpieczne wakacje, a to dla rodziców jest najważniejsze.