Newsletter subscribe

Hobby

Kolonie przygodowe

Posted: 25 czerwca 2021 o 15:50   /   by   /   comments (0)

Jak mawiał Fridtjof Nansen, norweski badacz i podróżnik, który eksplorował tereny arktyczne: „Duch przygody jest w każdym z nas. Jest to nasze skryte pragnienie dokonania czegoś niezwykłego”. Duch przygody drzemie także w naszych pociechach, marzą one o dokonaniu czegoś niezwykłego, oderwania się od codzienności. Jeśli chciałbyś, aby Twoje dziecko poczuło zew natury i mogło spędzić niezapomniane chwile, zaproponuj mu letnie kolonie 2021 organizowane przez Portal Turystyki Dziecięcej Kogis.
Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie internetowej: www.kogis.pl/kolonie

Kolonie 2021 staną się doskonałą okazją do przeżycia pełnych uśmiechu chwil, do zawiązania nowych przyjaźni, z których wiele może przerodzić się w wieloletnie relacje. Przyjaźń ugruntowana wspólnymi przygodami to przecież przyjaźń na całe życie. Tłem dla niezwykłych przygód naszych dzieci, jakie przyniosą im kolonie 2021 staną się najbardziej malownicze zakątki naszego kraju. Stawiamy na różnorodność i indywidualizm, dlatego kolonie 2021 odbywać się będą nad morzem, w górach a także nad jeziorami.

Bazy noclegowe przygodowych wakacji zostaną ukryte w magicznych zakątkach nieopodal popularnych kurortów, między innymi w Olsztynku, Łebie, czy Czaplinku.

Jako rodzice dobrze rozumiemy, że przygoda niejedno ma imię. Nasze pociechy często dzielą przeżycia na dedykowane chłopcom albo dziewczętom, wychodząc im naprzeciw organizujemy obozy Boys Camp, czy Girl Camp. Jeśli Twoje dziecko nieustannie chowa pod poduszką książki, wykorzystując każdą wolną chwilę na poznawanie przygód bajkowych przyjaciół, prawdziwe wakacje będzie wiązały się dla niego z ulubionymi bohaterami literackimi. W naszej ofercie pod hasłem kolonie 2021 znajdziecie propozycję obozów z Pippi Langstrump, Harrym Potterem, a nawet Panem Kleksem. Kiedy dziecko preferuje filmy zamiast książek zainteresuje się obozem Star Wars. Jeśli Twoja pociecha jest małym konstruktorem, który na święta i urodziny otrzymuje ogromne pudła klocków, zapewne poczuje ducha przygody na obozie Lego.

Obozy młodzieżowe 2021 zawierają również dla miłośników wodnych przygód. Bliskość morza i jezior umożliwia nam organizację takich kolonii jak „Wodne figle migle”, czy obóz windsurfingowo-przygodowy dla dzieci. Ponadto kolonie 2021 zapraszają na przeżywanie innych niż wodne sportowych przygód, takich jak paintball, obozy traperskie, czy kolonie z elementami wspinaczki. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także obozów, gdzie przygoda będzie równa surwiwalowi. Jeśli zatem chciałbyś, żeby dziecko poczuło się jak mały Bear Grylls i nauczyło się sztuki przetrwania na łonie natury, a nie tylko w miejskiej dżungli, obozy takie jak „Obóz eko bushcraft na Mazurach”, czy „Obóz eko bushcraft naturalny surwiwal i ekologia” będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeśli zaś jest dokładnie przeciwnie, Twoja pociecha lubi luz, zabawę i nie jest chętna uczyć się budowy szałasów, zabierzemy go do Łeby na Obóz Fun w Parku Rozrywki, albo na obozy młodzieżowe 2021 takie jak „Mega zabawa – obóz Łeba power max”.

Przygoda w dziecięcym świecie nie ma ograniczeń tematycznych, co doskonale rozumiemy. Nasi mali odkrywcy mogą przeżyć przygodę życia nocując w lesie w namiocie, robiąc psoty z postaciami z bajek, czy po prostu szukając muszelek na bałtyckiej plaży. Musi być lato, wiatr we włosach, uścisk dłoni przyjaciela, czy zamiana bransoletki z przyjaciółką. O całą resztę zatroszczymy się my. A Ty, rodzicu pozwól dziecku cieszyć się przygodami, wakacjami, beztroską. Pociecha wróci do Ciebie zapewne opalona i zmęczona, ale w jej oczach zobaczysz blask szczęścia, ducha przygody Fridtjofa Nansena.