Newsletter subscribe

Biznes i Firmy

O czym warto pamiętać wybierając skórzane portfele

Posted: 11 października 2018 o 10:38   /   by   /   comments (0)

Nasze pieniądze, nasza sprawa. Wyobraźmy sobie przy tym taką sytuację: Kolacja z piękną dziewczyną w eleganckiej restauracji i moment zapłaty rachunku. Szykownie ubrany mężczyzna wyciąga z kieszeni garść pomiętych banknotów oraz luźnych monet i zaczyna odliczać należność. Czar pryska, bo z tą elegancją jest chyba coś nie tak. A co by było gdyby wyjął elegancki skórzany portfel? Od razu inny efekt. Może pomysł na wydawanie pieniędzy to faktycznie prywatna sprawa, ale sposób w jaki się to robi może wiele mówić o danej. Portfele skórzane to okazja, żeby tak banalnej czynności jak codzienne opłaty (niezależnie czy są dokonywane w gotówce czy za pomocą karty) nadać elegancję, ale też nieco własnej osobowości. A skórzane portfele to ocean możliwości!

O tym, że są po prostu eleganckie, wiemy dobrze. O estetyce skórzanych portfeli można powiedzieć wiele. Bogactwo form i kolorów daje możliwość wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie nawet najbardziej wybrednej osobie. Szukamy klasycznej czerni i prostej formy pasującej do garnituru – proszę bardzo, można wybierać spośród setek wzorów. Kobieta chcąca dopasować kolor portfela do ulubionego ubrania zrobi to bez trudności. Ktoś chciałby w elegancki sposób wyrazić swoją osobowość lub lub nieco szaleństwa – może to zrobić właśnie za pomocą wyboru odpowiedniego skórzanego portfela. Wystarczy taki drobiazg, a skutecznie i elegancko przekazać otoczeniu jakąś informację o sobie – dobry gust, kreatywność, tradycjonalizm i tak dalej.

Oprócz wyglądu zewnętrznego skórzanych portfeli bardzo istotna jest też ich funkcjonalność. A tę również można dopasować do swoich potrzeb, choć w tym przypadku robi się to przede wszystkim dla siebie samego.

I tu również każdy łatwo znajdzie coś najbardziej odpowiedniego. Skórzany portfel na kilka banknotów, który znajdzie się w wieczorowej damskiej torebce, skórzany portfel studenta wypchany drobnymi, ale też legitymacją, wejściówkami, czy kartami na piwo tańsze o 20% czy też portfel biznesmena z zestawem uporządkowanych kart płatniczych. Niezależnie kim się jest, skórzany portfel to naturalne miejsce na zdjęcie ukochanej osoby. To wręcz obowiązek, gdy jest się w związku! Chodzi nie tylko o możliwość pochwalenia się: „To moja dziewczyna Dorota, prawda, że ładna?”, ale też o coś symbolicznego – podobizna ukochanej jest zawsze z nami wśród innych cennych przedmiotów.

Na koniec jedna z najważniejszych cech skórzanych portfeli, bez względu na kolor, kształt czy organizację wnętrza – ich długa trwałość. Skórzany portfel będzie służył przez wiele lat.

Polecamy:
Portfel męski z dedykowanym grawerem: świetny wybór dla indywidualistów
Ribbley – szycie portfeli na miarę
Ręcznie robione skórzane portfele – idealne na prezent