Newsletter subscribe

Biznes i Firmy

StarStone – najlepsze imprezy integracyjne w Twoim mieście!

Posted: 24 kwietnia 2019 o 13:22   /   by   /   comments (0)

Nic tak nie jednoczy zespołu, jak dobrze zorganizowana impreza integracyjna, dająca uczestnikom niepowtarzalną okazję do bliższego poznania się i zacieśnienia więzi. Dzięki takim spotkaniom można osiągnąć wiele korzyści i dotyczy to zarówno pracodawcy, jak i pracowników. Przede wszystkim każdy event firmowy jest przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków, a co za tym idzie – sam w sobie stanowi narzędzie motywacyjne w rękach pracodawcy, który w ten sposób nagradza swój zespół za sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Imprezy integracyjne to specyficzny rodzaj eventu, ponieważ może mieć bardzo zróżnicowany charakter. Dzięki temu pracodawca ma szansę lepiej poznać pracowników, tak jak i oni mogą wzmocnić relacje między sobą. Przekłada się to na efekty ich pracy, ponieważ bez zgranego zespołu nie da się osiągnąć zadowalających wyników. Dlatego pracodawca powinien zadbać o dobrą atmosferę w firmie, bo to od niej zależy jej sukces.

Aby impreza integracyjna była udana, warto dopasować jej scenariusz do potrzeb i oczekiwań uczestników. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wezmą w niej udział wszyscy albo przynajmniej większość pracowników. Wskazówki co do ich upodobań pomogą wybrać odpowiednie atrakcje, które mają towarzyszyć firmowej imprezie, ponieważ smaczne jedzenie i alkohol już nie wystarczą. Event powinien angażować uczestników i dostarczyć im niezapomnianej rozrywki. Tylko wtedy przyniesie oczekiwane efekty.

Pomysły na imprezę firmową z agencją starStone

Perfekcyjna organizacja imprezy integracyjnej wymaga czasu i zaangażowania, a jak wiadomo nie wszyscy przedsiębiorcy mogą sobie na to pozwolić. Dlatego warto rozważyć zatrudnienie specjalistów z agencji eventowej, którzy wezmą na siebie planowanie i realizację każdej imprezy firmowej. Jedną z popularniejszych firm tego typu jest starStone, mający swoją siedzibę w Tychach, jednak działa niemal we wszystkich miastach na południu Polski, tj. we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz pobliskich miejscowościach.

Agencja eventowa starStone kompleksowo zajmuje się organizowaniem imprez integracyjnych i nie tylko. Dbają o odpowiednią oprawę, catering i atrakcje dla gości. Żaden uczestnik nie będzie narzekał na nudę, ponieważ oprócz doświadczenia w realizacji eventów firmowych, pracownicy agencji starStone mają też głowy pełne pomysłów!

Niezależnie od tego, czy impreza integracyjna ma się odbyć w Katowicach, Krakowie, czy we Wrocławiu, ci specjaliści opracują scenariusz imprezy, który zachwyci każdego. Poza odpowiednim miejscem, zaaprobowanym przez zleceniodawcę, pracownicy firmy starStone zadbają przede wszystkim o fajną rozrywkę dla gości. Mogą to być atrakcje:

  • wodne
  • powietrzne
  • ekstremalne
  • survivalowe
  • sceniczne
  • pokazowe

Wszystko będzie w pełni dopasowane do upodobań gości, w tym samego organizatora, bo to im ten dzień powinien dostarczyć jak najwięcej pozytywnych wrażeń i emocji. Specjaliści z agencji eventowej starStone zadbają o to, by cały scenariusz imprezy integracyjnej był dynamiczny i nietuzinkowy, żeby nikt nie miał szansy się znudzić. Dzięki swojej kreatywności i kompleksowej organizacji stworzą event, który na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.

Zobacz zrealizowane imprezy integracyjne na stronie: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe-i-integracyjne/ agencja eventowa z Katowic!