Newsletter subscribe

Zdrowie i uroda

Tatuaże zmywalne – kreuj swój wizerunek tak często jak zechcesz!

tatuaz-zmywalny
Posted: 17 lutego 2016 o 14:41   /   by   /   comments (0)

Tatuaże kojarzyły się dotąd z rysunkiem na ciele, który był niezmywalny i w zasadzie nie do ruszenia. Był to sposób trwałego ozdabiania ciała, na który nie wszyscy łatwo się decydowali. Wybór wzoru oraz odpowiedniego miejsca na ciele pod tatuaż wymagały zastanowienia – pochopna decyzja mogła przerodzić się w problem, z którym trzeba było już żyć. To wszystko należy już do przeszłości, odkąd można wybrać tatuaże zmywalne.

Tatuaże tymczasowe są doskonałą ozdobą, która wpisuje się w specyfikę naszych czasów. Żyjemy szybko, więc proces upiększania w tym przypadku trwa błyskawicznie, a co ważniejsze nie boli. Wystarczy tatuaż zmywalny w formie naklejki przycisnąć do skóry i go zmoczyć. Już. Gotowe. Częste zmiany w modowych trendach lub w naszych własnych upodobaniach estetycznych również nie są problemem, ponieważ jeśli wybrany tatuaż nam się znudzi, stwierdzimy, że nie wyraża nas w pełni, wtedy krótka chwila wystarczy, aby go zmyć … i wykonać nowy! To niestety nie  było możliwe w przypadku tradycyjnego tatuażu, którego usuwanie co prawda od jakiegoś czasu jest możliwe, ale po pierwsze jest kosztowne, a po drugie bolesne, po trzecie – niekoniecznie gwarantuje usunięcie rysunku w stu procentach. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego tatuażu są tatuaże tymczasowe, dostępne w ogromnej liczbie wzorów, a nawet i kolorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je wypróbować. Jeśli nie znajdziemy odpowiedniego wzoru lub mamy swój własny pomysł na taką ozdobę, wtedy z rozwiązaniem przychodzą tatuaże zmywalne na zmówienie. W sieci można znaleźć wiele sklepów, które się specjalizują w tatuażach tymczasowych, więc możliwości jest naprawdę wiele.

Jeśli tylko masz ochotę na odrobinę szaleństwa i zmianę w swoim wyglądzie, tatuaże tymczasowe będą najlepszym z możliwych rozwiązań. Są banalnie proste w usuwaniu, wystarczy oliwka kosmetyczna, aby w przeciągu chwili kolorowy rysunek zniknął. Absolutną nowością są metaliczne tatuaże, dostępne w kolorze złotym lub srebrnym, które można nosić zamiast biżuterii. Szeroką ofertę ciekawych wzorów można znaleźć na stronie . Szczególnie dzieci będą zainteresowane tatuażami świecącymi w świetle uv. Oferta jest szeroka,więc każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze, aby przy robieniu sobie tatuaży tymczasowych towarzyszyła dobra zabawa oraz zadowolenie z posiadania unikatowego wzoru.